Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Prečítajte si 9 dôvodov, pre ktoré majú muži radi ženy cez 40

reklama:
Prečítajte si 9 dôvodov, pre ktoré majú muži radi ženy cez 40
Prečítajte si 9 dôvodov, pre ktoré majú muži radi ženy cez 40 Foto: www.freepik.com

Zoznámte sa s 9 dôvodmi mužskej náklonnosti k ženám, ktoré za sebou majú štyridsiatku, ako o nich hovoril Andy Rooney, americký rozhlasový a televízny autor (1919-2011):

– Štyridsaťročná žena vás nikdy nevzbudí uprostred noci, aby sa vás opýtala „Na čo myslíš?“.

– Keď sa štyridsaťročnej žene nechce pozerať s vami na športový prenos, nebude kvôli tomu sedieť a fňukať. Zoberie sa a bude robiť, čo chce sama – obyčajne niečo o dosť zaujímavejšie.

– Žena cez štyridsať pozná sama seba dosť dobre na to, aby si bola istá tým, kto je, čo chce a od koho to chce. Len veľmi málo žien v týchto rokoch zaujíma váš názor na ňu alebo na to, čo robí. Štyridsaťročné ženy majú svoju dôstojnosť.

– Žena tohto veku vám nepredvedie hysterickú scénu v opere alebo dobrom reštaurácii. Na druhú stranu, ak by ste si to zaslúžili, pokojne vás odpráskne, ak si bude istá, že sa jej to podarí.

štedré na pochvaly, často nezaslúžené. Vedia dobre, ako chutí nevďak.

– Štyridsiatnica má dosť sebavedomia na to, aby vás zoznámila so svojimi kamarátkami. Ženy mladšieho veku sú schopné vyhýbať sa aj najobľúbenejším kamarátkam, pretože nedôverujú partnerovi. Staršej žene nezáleží na tom, či vám jej kamarátky pripadajú príťažlivé. Vie, že by ju nikdy nepodčiarkli.

– Štyridsaťročné ženy majú intuíciu vedmy. Nemusíte sa im k ničomu priznávať, rovnako o vás všetko vedia.

– Žiarivo červený rúž vyzerá na štyridsiatkach jednoducho krásne, čo sa o ženách mladších povedať nedá. Pokiaľ sa človek naučí ignorovať pár vrások túto alebo tamto, zistí, že ženy cez štyridsať sú o dosť peknejšie ako tie mladšie.

– Žena 40+ je priama a čestná. Povie vám rovno do tváre, že ste dobytok, keď dobytok ste alebo sa tak správate. Nikdy nebudete musieť hádať, aký k vám má vlastne vzťah. Takže – áno, je naozaj veľmi veľa dôvodov byť nadšený ženami, ktorým je cez štyridsať.

Zdroj: www.pronaladu.cz

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Monika Rybárová
Autor Dátum 22. februára 2024

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.