Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Prečítajte si ten svoj horoskop lásky na február 2024. Čo vás čaká?

reklama:
Prečítajte si ten svoj horoskop lásky na február 2024. Čo vás čaká?
Prečítajte si ten svoj horoskop lásky na február 2024. Čo vás čaká? Foto: freepik.com

Ako to bude vo februári 2024, kedy slávime sviatok všetkých zamilovaných, so vzťahmi? Kto sa môže tešiť na novú lásku a kto si na ňu bude musieť ešte chvíľu počkať? Prečítajte si, ako na tom bude vo februári s láskou vaše znamenie zverokruhu.

Baran

Váš partner sa bude snažiť o nové začiatky a to flirtovaním, príťažlivosťou, žiarlivosťou a prekonávaním prekážok. Bude k vám mať aj majetnícke sklony, a to sa vám nebude páčiť. Možno zažijete aj žiarlivú scénu pred kolegami z práce. Zastavte to.

Býk

Váš partner sa bude snažiť medzi vami znovu zapáliť iskru, bude prekonávať všetky prekážky a písať vám správy. S tým príde hojnosť lásky, priateľstva, radosti a nadväzovania na minulosť v tom, čo bolo krásne. On jednoducho len bude chcieť, aby ste boli šťastní.

Blíženci

Zažijete opäť veľkú lásku, pochopenie a radosť. Tešiť sa môžu nezadaní aj zadaní. Pozor si však dajte na konci mesiaca na hádky a nedorozumenia, môže to vo vás vyvolať pocit beznádeje. Radšej si všetko najprv dobre premyslite a až potom konajte.

Rak

Na začiatku mesiaca budete mať silný pocit osamotenia a bude vám to ľúto. Napadne vás porozprávať sa s partnerom a všetko sa tak vyrieši. Zistíte, že vás partner stále miluje a možno si poviete aj veci, ktoré ste si povedať nechceli, ale ono vás to viac spojí.

Lev

Príťažlivosť a koketovanie bude vaša záľuba na začiatku mesiaca a bude vás to náležite baviť. Rozhodnete sa oddýchnuť si od všetkých problémov a nebudete chcieť nič riešiť. Vďaka tomu budete prežívať lásku a spokojnosť. Na konci mesiaca sa môžete aj novo zamilovať.

Panna

Na začiatku februára môžete pocítiť vo vzťahu beznádej a frustráciu. Ale nebude to trvať dlho, čoskoro všetko uzavrite a začnete riešiť budúcnosť. V druhej polovici mesiaca sa budete radšej venovať práci a na vzťah nebudete mať čas. Koncom mesiaca budete veľmi cestovať, čo vás bude baviť, ale partnerovi sa to nebude páčiť.

Váhy

Obracíte sa už do budúcnosti, pretože máte pocit, že je všetko vyrieknuté a dokončené. Len si dajte pozor, aby ste neprehliadli nejakú skutočnosť, ktorú si musíte ešte s partnerom hovoriť, inak sa váš vzťah neurovná. Možno v súvislosti s deťmi by to bolo dobré urovnať.

Škorpión

Máte vedľa seba niekoho, kto vás veľmi miluje, ale musíte si občas aj niektoré veci vysvetliť a viac spolu komunikovať. Čaká vás spoločný predĺžený víkend a užívanie si, ale pozor si dajte na náhle hádky, mohli by spôsobiť aj rozchod, aj keď len dočasný, ale dosť nepríjemný.

Strelec

Vo februári si dajte pozor na reálnosť vášho vzťahu. Môžete všetko vidieť skôr iluzórne, a to vám môže uškodiť. Všetko sa však nakoniec zrovná a vy budete prežívať dni plné vášne. V druhej polovici mesiaca si od práce aj trochu oddýchnete a budete akční, prekonáte prekážky a začnete znova.

Kozorožec

Vo februári nebude všetko také pozitívne, ako to na začiatku mesiaca vyzeralo. Môže dôjsť k nejakému rozchodu, pretože sa cítite osamotene, ale tiež sa môžete dozvedieť nejaké tajomstvo, ktoré vás veľmi prekvapí. Pozor si dajte na manipuláciu.

Vodnár

Na začiatku februára môžu prísť hádky a nepríjemnosti a taktiež skúšky vašej trpezlivosti. Koncom mesiaca môžete niečo náhle ukončiť a môže to byť spojené s cestovaním. Na konci mesiaca sa budete odrádzať od niekoho, kto vám pošle správu s ponukou, pretože to nebudete chcieť riešiť.

Ryby

Schôdzky a stretávania vám na začiatku mesiaca prinesú radosť a budete chcieť vzťah posunúť. Budete mať nedostatok trpezlivosti a urputne sa budete snažiť, aby sa veci posúvali rýchlejšie, než sa to dialo doteraz. Zobrazí sa aj niekto iný a tak sa môžete rozhodovať.

Zdroj: zeny.iprima.cz

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Monika Rybárová
Autor Dátum 6. februára 2024

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.